ART / Lithographs / Litograph 13152150
nr 1315 2150
Staffan Hallström
(1914-1976), Sverige
Staffan Hallström (1914-1976), Sweden. Kolorerad akvarell på litografi, 'Ingens hundar', 1968. Signed. Subject: 51x66cm, wear, damages.
LITOGRAPH, Kolorerad akvarell på litografi, "Ingens hundar", 1968. Signerad. Motivet: 51x66cm
Condition: slitage, skador
20000
SEK 15000
Monday Mars 23 2020
at 18:21:50
19/3 17:30:55
- Thema-auction
Mar 23
Read more about Grafik
Staffan Hallström
Read more about Staffan Hallström